Haber

Altay Teknik Müdürü Göksu: Kaybımızı telafi edeceğiz

Trendyol 1. Lig’in 4. haftasında Göztepe’ye 1-0 mağlup olan Altay’ın teknik direktörü Mustafa Ati Göksu, “Bu yenilgiyi önümüzdeki maçlarda telafi etmeye çalışacağız” dedi. söz konusu.

Göksu, maçın ardından yaptığı değerlendirmede, son saniyede yedikleri golle mağlup oldukları için üzgün olduklarını söyledi.

Önlerinde milli maçın ortasında olduklarını hatırlatan Göksu, “Maraton milli maçın ardından da devam edecek. Artık önümüze bakacağız. Önümüzdeki maçlarda bu yenilgiyi telafi etmeye çalışacağız.” dedi.

Radomir Kokovic: “İkinci yarıda daha iyi oynamaya başladık”

Göztepe Teknik Müdürü Radomir Kokovic, taraftarlarına galibiyeti yaşattıklarını söyledi.

Altay’ı tebrik eden Kokoviç, şunları söyledi:

“Sıkı bir maçtı, baskı seviyesi yüksek bir maçtı. Belki dışarıdan bakıldığında hoş bir futbol değildi ama bu maçlar böyle. İlk yarıdaki oyundan memnun değildim. İkinci yarıda bazı taktiksel değişiklikler yaptık. İkinci yarıda daha iyi oynamaya başladık. “Kazanmanın bir yolunu bulduk. Şu an yaşadığım mutluluktan daha büyük bir mutluluk yaşayamam.”

Maç sonunda yaşananlardan dolayı üzüntü duyduğunu belirten Kokoviç, “Böyle büyük derbilerde de bunlar olabiliyor. Gerginliğin gerçekten yüksek olduğu maçlar bunlar. Ama Altay’a büyük saygımız var. Onlar bizim maçlarımızdan biri. En önemli rakipler tabii ki oyuncuları anlıyorum. Maçın son saniyesinde bu yüksek tansiyon sonunda kendilerini gerginlik içinde bulabilirler ama bir daha böyle bir şeyin yaşanmamasını diliyorum.” terimleri kullandık.

haberbuharkent.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu