Haber

Kayseri Kocasinan’dan ulaşıma yeni soluk

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Argıncık Kayabaşı Mahallesi’ndeki çalışmaları denetleyen Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, bölgede yürütülen çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı. Sunulan hizmetlerle bölgenin kaderinin olumlu yönde değişeceğine işaret eden Önder Çolakbayrakdar, “Argıncık Kayabaşı Mahallemizde yol yapım çalışmaları yavaş yavaş devam ediyor. Hava koşulları izin verdiği sürece çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Yenisini açacağız; Kavşak, cadde, bulvar gibi yatırımlarımız devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl itibarıyla tamamladığımız 95. Caddeyi 6373. Cadde ile birlikte 6316. Caddeye bağlayacak yeni çevre düzenlemesi bölgedeki kavşak ve bulvarın trafik yükünü azaltacak. Bölge sakinlerinin de kullanabileceği yeni bir aks, hayırlı olsun. Her mahallemizde çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz. Planlı çalışmalarımız hem merkez mahallede hem de Kocasinan’ın kırsal mahallelerinde aralıksız devam ediyor. “Vatandaşlarımız rahat olsun, her mahallemizin ihtiyacını tek tek tamamlayıp onların hizmetine sunacağız” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, yaptıkları çalışmalarla Kocasinan’ın hizmet standartlarını yükseltmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

habercobanlar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu