Haber

Kılıçdaroğlu’ndan Yeni Seçim Kampanyası Videosu: Cumhurbaşkanı Olarak Beni Kolaylıkla Eleştirebilirsiniz.

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından; yeni seçim kampanyası imajını yayınladı. Kılıçdaroğlu, “Cumhurbaşkanı olarak beni rahatlıkla eleştirebilirsiniz. Bugüne kadar 200 bin kişi hakkında soruşturma açtı. En acı olanı ise sadece 2021’de 305 çocuğa dava açması. Çocukların 101’i 12-12 yaş arasıydı. 14. Çocuklara korkunç travmalar yaşattı. Bunları asla yapmam.” söz konusu.

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bu akşam Twitter hesabından; “Sana söz veriyorum” sloganıyla başlattığı seçim kampanyasının yeni imajını paylaştı. Kılıçdaroğlu sözlerine şöyle devam etti: “Cumhurbaşkanı olarak beni rahatlıkla eleştirebileceksiniz. Bugüne kadar 200 bin kişi hakkında soruşturma açtı. En acısı da sadece 2021’de 305 çocuğa dava açtı. Çocukların 101’i 10-12 yaş arasıydı. 12-14. Çocuklarda korkunç travmalar yaşattı. Bunları asla yapmam.’ notu düşürüldü.

Kılıçdaroğlu, görüntüde şunları söyledi:

“Sana söz veriyorum. Millet İttifakı altında beni özgürce ve korkmadan eleştirebileceksin. Beni eleştirdiğin için sana bir şey olmayacak. Sana söz veriyorum 85 milyonun Cumhurbaşkanı olacağım.”

Kaynak: ANKA / Yeni

pamukkaleajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu