Ekonomi

Kütahya Valisi Musa Işın, Kütahya OSB’yi ziyaret etti

Kütahya Valisi Musa Işın, Kütahya Organize Sanayi Bölgesi’ni (OSB) ziyaret etti.

Vali Işın, OSB’ye gelişinde Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Eeskioğlu, Başkan Vekili Emin Yüce, Bölge Müdürü Tunahan Ergin ve Kütahya OSB Müdürlüğü personeli tarafından karşılandı.

Kütahya OSB Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen ziyaret, çeşitli konuların görüşüldüğü toplantıyla başladı. Kütahya OSB’nin geliştirilmesi ve geleceğe yönelik projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Ardından Vali Musa Işın ve Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi, Sanayi Bölgesi yatırımcılarından Ünsa Madencilik A.Ş. ile temasa geçti. (Keramika) fabrikasını ziyaret etti. Fabrika ziyaretinde Ünsa Madencilik A.Ş.’nin üretim süreçleri ve faaliyetleri hakkında bilgi alındı.

Ziyaretin ardından Kütahya Organize Sanayi Bölgesi’nin yeni genişleme alanı da ziyaret edildi. Vali Işın, Kütahya OSB İdaresi ve OSB Müdürlüğü çalışanlarından genişletme çalışmaları hakkında detaylı bilgi alırken, çalışmaları yerinde gözlemleme fırsatı buldu.

Son olarak Mas Porselen Tarım ve Ticaret A.Ş. ve Ölçerler Dokumacılık San. ve Tic. Ltd. Fabrikaları Vali Musa Işın ve Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu da ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından program sona erdi.

Ziyaretin sonunda Vali Işın, Kütahya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yatırımların ve işletmelerin gelişmesine katkı sağlayan tüm paydaşlara teşekkür etti. – KÜTAHYA

haber-cat.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu