Teknoloji

WhatsApp Android Uygulamasında Hareketli Gezinme Çubuğu

WhatsApp’ın 2.23.8.4 kodlu Android beta sürümünde henüz geliştirme aşamasında olan yeni bir özellik gün yüzüne çıktı. WABetaInfo tarafından tespit edilen özellik WhatsApp arayüzüne eklendi. küçük ama etkiliBir değişikliğin yolda olduğunu gösteriyor.

WhatsApp, iOS ve Android’de bire bir arayüze sahip değildir. Bu içerikte; Bir iPhone’dan WhatsApp’ı açtığınızda, ekran altta Bir gezinme çubuğuna sahiptir. Mesajlar, aramalar, durumlar, ayarlar ve topluluklar bu gezinme çubuğu kullanılarak anında kullanılabilir. Android’de WhatsApp kullanan tüketiciler için bu kadar bir rahatsızlıktı . Kullanıcıların taleplerini göz ardı etmeyen şirket, alt gezinme çubuğunu da Android’e getiriyor.

WhatsApp’taki alt gezinme çubuğu şöyle görünecek:

WhatsApp’ın 2.23.8.4 kodlu Android beta sürümündeki yenilik, WhatsApp’ın Android’deki arayüzünün, Daha çok iOS’a benzeyecek bu ortaya çıkarıyor. Çünkü navigasyon çubuğu kullanıma sunulduğunda Android telefon sahipleri, iPhone sahipleri ile birebir deneyimleme fırsatı yakalayacak.

iPhone’lardaki gezinti çubuğu şöyle görünür:

WhatsApp, henüz başlangıç ​​aşamasında olan arayüz çalışmasıyla ilgili rastgele bir güncelleme yayınladı. açıklama yapmadı . Ancak bu durum kısa bir süre sonra değişmek üzere gibi görünüyor. Arayüz hazır olduğunda vakit kaybetmeden kullanıcıya sunulacaktır.

bogazkale-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu