Ekonomi

Yenilikçi ürünler Hometex’te göz doldurdu

BURSA (İGFA) –Ev dokuma ürünleri ve polyester iplik üretiminde Avrupa’nın en büyük entegre üreticisi olan Güçlü Dokumacılık, İstanbul Fuar Merkezi’nde 20 Mayıs’a kadar devam edecek olan Hometex Fuarı’nda yenilikçi ev tipi dokuma ve lisanslı ürünleriyle dikkat çekti.

Sürdürülebilir bir dünya için yaptığı çalışmalar ve analizlerle büyümeye devam eden Güçlü Dokuma, hayata geçirdiği projelerle de departmana ilham veriyor. Teknolojiyi inovasyonla birleştirerek ileri düzeyde müşteri memnuniyetine ulaşmayı hedeflerken, sürekli genişleyen ürün yelpazesi ve yüksek kalitesi ile müşterilerinin her zaman ilk tercihi olmak için çalışmaktadır.

Perdeden nevresime, yatak örtüsünden havluya kadar geniş ürün yelpazesini ve lisanslı eserlerini Hometex Fuarı’nda buluşturan Güçlü Dokuma, doğal rüyalar, bambu rüyalar, nevresim ve banyo dokumaya kadar uzanan sevimli rüyalar koleksiyonlarıyla ziyaretçilerin beğenisini kazandı. Strong Dokuma, fuarda farklı yeni kaliteli uyku seti koleksiyonlarını da tanıttı. Perde tarafında ise fuarda en çok dikkat çeken çalışmalardan biri olan Nouvelle koleksiyonu, Premium segment olarak ilk kez hazırlandı. Kombinlenebilir bir üst segment perde koleksiyonu olarak konumlanan bu seride ambalajdan kataloglara birçok yenilik eklenmiştir. Taç Collection ise yeni tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu