Ekonomi

Efeler Belediyesi Yöresel Ürünlere Değer Katıyor

İlçenin yöresel çalışmalarına değer katmak amacıyla çeşitli projeleri hayata geçiren Efeler Belediyesi, hem tarım arazilerini üretime kazandırması hem de ilçede tarım işlerine ve üreticilere verdiği değer bölge halkı tarafından takdirle karşılanıyor. semt.

Ekonomik sıkıntıların getirdiği çirkin kuralların etkisini en aza indirmek için Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın projesiyle belediye bünyesinde üretilen tarım ürünleri yüzde 100 Kadın Emeği ile titizlikle ve tüm hijyen önlemleri alınarak işleniyor. Tarım Ürünleri Fabrikası.

Sadece kadınların çalıştığı fabrikada tüketime hazır hale getirilen eserler, Efe Bakkal’ın raflarında vatandaşların beğenisine sunuluyor. Yiyecekleri yerli ve yabancı tüketicilerle buluşturmak amacıyla kurulan www.efelerpazari.com internet sitesi üzerinden yapılan online satışlarla yemeklerin lezzeti ve kalitesi il sınırlarını aşıyor.

İlçe tarımına değer katmaya devam edeceklerini belirten Lider Atay, “Yöresel ürünlerden temel gıda maddelerine, tropik meyvelerden süs bitkilerine kadar geniş bir yelpazede üretmeye devam ediyoruz. Üretmeden var olamazsınız. Güçlü olamazsınız.” Bu bereketli topraklara bir gün bile sırtımızı dönemeyiz” dedi.Efeler topraklarına ve Efeler halkına katma değer katmaya devam edeceğim. Özenle yetiştirilmiş kaliteli ürünleri en uygun fiyata sofralarınıza ulaştırmaya devam edeceğiz” dedi.

haberakkisla.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu